Muratpaşa Elektrikçi

Muratpaşa Elektrikçi
Muratpaşa Elektrikçi

Muratpaşa Elektrikçi

Muratpaşa Elektrikçi Hizmetleri:

Elektrik tesisat yenileme,  Anahtar teslim tadilat, 7/24 elektrik arıza, Aviza montaj,      Elektrik panosu tamir ve bakım, LED aydınlatma, Aydınlatma, Aydınlatma dekorasyonu,
Elektrik arıza ve Tadilat, Elektrikli ev aletleri Montajı,  Kablolama, Montaj işleri,
Elektrik panosu montajı, Güç artırımı, Devre kesiciler ve sigortaların montaj, Sensörler, 
Tavan vantilatörleri ve Avizlerin sabitlenmesi, Garaj ve Otopark Aydınlatma, 
Dış Aydınlatma Projeleri, Kapı Açma Sistemleri, Garaj Kapı kabloları, Bahçe lambaları ve çevre aydınlatma, Açık ve Kapalı dekoratif özel aydınlatma, Elektrik prizleri ve dimmer anahtarlarının montajı, LED Aydınlatma, Ani Isıtıcıların montajı (şofben, termosifon),
inter hattı kontrolleri arıza ve değişimi.

Elektrik Tadilatı : 

Evinizin veya işyerinizin elektrik tesisatının son teknoloji cihazlarla ölçümlerinin yapılması ilk sırada gelir.

Elektrik Tadilatını Neden Yaptırmalıyız:

Evinizde veya iş yerinizin Elektrik tesisatı, eski ve yetersiz kalıyorsa can ve mal güvenliğiniz risk altında demektir. Olası bir Elektrik tesisatı, evinizde kullandığınız. Elektrik sobası, elektrikli termosifon, elektrikli şofben, klima, vb. cihazlardan dolayı zorlanmaktadır. Haricinde kullandığımız birçok çamaşır makinası, buzdolabı, elektrikli süpürge, televizyon,  bilgisayar gibi birçok elektronik cihazların kullanılmasından dolayı elektrik tesisatınız ve sigorta sistemleri zorlanmaya maruz kalıyor. Yüklenmeden meydana gelebilecek elektrik kaçağı, kabloların ısınma sonucu erimesi, yanması, topraklamanın yetersiz kalması, sigortanın atması, veya yanması, eletrik çarmalarına ve cihazların bozulmasına sebep olmaktadır.

Elektrik tesisatları, proje aşamasında bir takım yönetmeliklere tabidir ve yapılan işlerin her aşaması yakından denetlenmelidir.

 Elektrik Tesisatında Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Can güvenliği tedbirlerini aldıktan sonra çalışmaya başlanmalıdır.

Elektrik tesisatında kullanılacak malzemelerin ( kablolar, kaçak akım röleleri, sigortalar, prizler, armatürler, vb. malzemeler) TSE damgalı olmalıdır.

Elektrik tadilatında yapılacak olan bütün işlemlerin iç tesisat yönetmeliğine uygun olarak yapılması gereklidir.

Elektrik tadilatında kullanılan, elektrik malzemeleri, 2 yıl boyunca üretici firma sorumluluğundadır.

Elektrik tadilatında yapılan tesisatın ve montajın sorumluluğu 2 yıl boyunca tadilatı yapan firmanın sorumluluğundadır.

Her geçen gün teknoloji daha ileriye giderken yeni cihazlara ihtiyaç duyuyoruz. 

Elektrik tesisat yenileme hizmeti, Anahtar teslim tadilat hizmeti,  7/24 elektrik arıza hizmeti. Avize montaj hizmeti, Elektrik panosu tamir ve bakım hizmeti. Led aydınlatma hizmeti. Aydınlatma dekorasyon hizmeti. Lara Elektrik arıza ve Tadilat,  Elektrikli ev aletleri Montajı, Yeni yapıları kablolama ve yeniden kablolama sistemleri, Kablolama ve montaj işleri. Elektrik panosu montajı  onarımı veya güç artırımı.

Devre kesiciler ve sigortaların montaj, Sensörler aracılığıyla otomatik ışık kontrolü. Tavan vantilatörleri ve Avizelerin sabitlenmesi. Garaj ve Otopark Aydınlatma. Dış Aydınlatma Projeleri. Kapı Açma Sistemleri. Garaj Kapı kabloları. Bahçe lambaları ve çevre aydınlatma. Açık ve Kapalı dekoratif özel aydınlatma. Elektrik prizleri ve dimmer anahtarlarının montajı. LED Aydınlatma. Telefon Arızası. Ani Isıtıcıların montajı (şofben, termosifon). internet hattı kontrolleri arıza ve değişimi.

Muratpaşa Elektrikçi 7/24 Elektrik Arıza Servisi

Acil Elektrik Arızalarında 7/24 Elektrik Arıza Servisi Hizmetinizdedir

Muratpaşa Elektrikçi Aydınlatma Dekorasyonu

Aydınlatma Dekorasyonu Nedir?

Aydınlatma yaşam alanlarının en temel ihtiyaçları arasında yer alır. Hava karardığında yaşam alanlarının kullanılmaya devam edilebilmesi için aydınlatmaya muhakkak ihtiyaç duyulur. Ancak aydınlatma sadece ihtiyaç doğrultusunda kullanılmıyor. Aynı zamanda mekanları dekore etmek için de ışığın etkileyici özelliklerinden istifade edilebiliyor. Bu amaçla kullanılan aydınlatma ise dekoratif aydınlatma nedir sorusunun yanıtı oluyor.

Aydınlatma Dekorasyonunda Kullanılan Malzemeler:

Dekoratif bir aydınlatma yapabilmeniz için kullanabileceğiniz onlarca farklı ürün bulunuyor. Bunlar arasında son dönemde en çok tercih edilenler LED ışıklardır. LED teknolojisi ile üretilen tasarımlar dekoratif aydınlatma nedir diye düşündüğünüzde aklınıza pek çok örneğin gelmesini de sağlar. Örneğin bahçenizde dekoratif bir aydınlatma yapabilir ve bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Modül LED, Şerit LED Çeşitleri, LED Spot Çeşitleri, LED Armatürler, LED Trafoları, LED Panel Armatürler, Wall Washer, LED Spot Armatürler, LED Bant Armatürler, Sıva Üstü LED Armatürler, LED Koridor Duvar ve Zemin Armatürleri, LED Kumandaları, LED Projektör, LED Resim ve Ayna Üstü Aplikler, LED Mobilya Aksesuarları, LED Etanj Armatürler,

Muratpaşa Elektrikçi Hizmet bölgeleri:

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi, ve mahallerine (Acil Elektrik Arızaları İçin 7/24 Elektrik Arıza Servisi Hizmetimiz) vardır.

Diğer Hizmetlerimiz: Mesai günleri ve saatlerindedir.

Muratpaşa Elektrikçi Çözüm Ortaklarımız:

Boya ve Alçı Uygulamaları

Mobilya Uygulamaları

Pimapen ve Cam Uygulamaları

Bilişim ve Teknoloji Uygulamaları

————————————TEŞEKKÜR EDERİZ————————————

Değerli müşterimiz,

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Düşünceleriniz bizim için çok önemli.

Eğer hizmetimizde herhangi bir aksaklık gördüyseniz, bu durumu düzeltebilmemiz için bizlere bilgi verebilirseniz mutlu oluruz.

Çözemeyeceğimiz hiçbir problem olmadığına inanıyoruz. Hem sizlerin hem de bizlerin mutlu olarak hatırlaması bizim için çok önemli.

Dilediğiniz zaman 05368552004 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Antalya Elektrikcim