Kapı Açma Sistemleri

Kapı Açma Sistemleri

Kapı Açma Sistemleri

Parmak İzli Kapı Açma Sistemleri

Parmak izli kapı açma sistemleri de tıpkı yüz tanıma terminallerinde olduğu gibi minibüs takip, öğrenci takip, tuvalet takip, yemekhane takip ve personel takip yazılımlarını birlikte kullanabilirsiniz. Parmak izli sistemler, parmak izimizin benzersiz ve eşsiz oluşu sayesinde mutlak güvenlik elde edilmesini sağlar. Bu sistemlerin farklı cihaz modellerinde aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da sunulmuştur. Parmak izinizle turnikelere, bariyerlere ve kapılara tetik vererek açılmasını sağlayabilirsiniz. Kapılarınızı cihazlar ile açtırmak için kapılarınızda kilit de kullanmalısınız. Dilerseniz parmak izli kapı kolu kilit sistemleri tercih ederek de kapılarınızı açabilirsiniz.

Şifreli ve Kartlı Kapı Açma Sistemleri

Şifreli ve kartlı kapı açma sistemleri, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile birlikte kullanılabilen sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlar, şifreli veya kartlı geçiş yapmanıza olanak sunar. Eğer şifre ile geçiş yapmak isterseniz kullanıcılara 6 haneli bir giriş şifresi belirlenmesi gerekir. Bu şifreyi kişi giriş esnasında cihaza yazarak kapıya tetik verir ve açılmasını sağlar. Kartlı sistemlerde ise her kullanıcıya farklı bir kart tanımlanır ve kullanıcı bu kartlar ile geçiş sağlar. Kart cihaza okutulduğunda eğer tanımlı ise kapı açılır. Kartlı sistemler; standalone, panelli, online ve offline olarak sistemler olarak ayrılmaktadır. Ayrıca bu sistemlerde kullanacağınız kartların üzerine dilediğiniz baskıyı yaparak tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz.

Elektronik ve Manyetik Kapı Kilitleri

Kilit sistemleri; parmak izli, yüz tanımalı ve kartlı geçiş kontrol sistemleri ve takip yazılımları ile birlikte kullanılarak kapılarınıza tetik vermenizi sağlar. Kilit sistemlerinin farklı modellerini cam, ahşap, metal ve PVC kapılarınızda tercih edebilirsiniz. Güvenli geçişler için olmazsa olmaz haline gelmiş kapı kontrol sistemleri, kilide uygun aparatlarda da kullanılarak kapınıza uygun hale getirilebilmektedir. Bu kilitleri ayrıca butonlar ile kontrol de edebilirsiniz. Masanızın yanına konumlandıracağınız buton ile kapı çaldığında yerinizden kalkmadan kapılarınızı açabilirsiniz.

Kartlı Otel Oda Kapı Kilitleri

Otel oda kapı kilidi sistemleri, otellerinizde güvenliği sağlayan sistemlerdir. Otel kilidi, farklı renk ve model seçenekleri ile dekorunuza uyum sağlarlar. Bu kilitler kartlar ile geçiş yapmanızı sağlar. Resepsiyonda kartlara kişinin kalacağı süre tanımlanır ve kartlar o süre bittiğinde kapıyı açmayacaktır. Güvenlik için vazgeçilmez halini alan otel kilitleri; sağ ve sol kol seçenekli olarak oda içerisinden ve dışarısından olmak üzere bir kapıda iki adet kullanılmalıdır. Bu kilitlerin dayanıklılığı test edilerek kanıtlanmıştır ve standart piller ile çalışır. Bir pil ile yaklaşık altı ay boyunca kapı açtırabilirsiniz.

Lara Elektrikçi Hizmetleri:

Elektrik tesisat yenileme,  Anahtar teslim tadilat, 7/24 elektrik arıza, Avize montaj,      Elektrik panosu tamir ve bakım, LED aydınlatma, Aydınlatma, Aydınlatma dekorasyonu,
Elektrik arıza ve Tadilat, Elektrikli ev aletleri Montajı,  Kablolama, Montaj işleri,
Elektrik panosu montajı, Güç artırımı, Devre kesiciler ve sigortaların montaj, Sensörler, 
Tavan vantilatörleri ve Avizelerin sabitlenmesi, Garaj ve Otopark Aydınlatma, 
Dış Aydınlatma Projeleri, Kapı Açma Sistemleri, Garaj Kapı kabloları, Bahçe lambaları ve çevre aydınlatma, Açık ve Kapalı dekoratif özel aydınlatma, Elektrik prizleri ve dimmer anahtarlarının montajı, LED Aydınlatma, Ani Isıtıcıların montajı (şofben, termosifon),
inter hattı kontrolleri arıza ve değişimi.

Acil Elektrik Arızalarında 7/24 Elektrik Arıza Servisi Hizmetinizdedir

Lara Elektrikçi  Aydınlatma Dekorasyonu

Aydınlatma Dekorasyonu Nedir?

Aydınlatma yaşam alanlarının en temel ihtiyaçları arasında yer alır. Hava karardığında yaşam alanlarının kullanılmaya devam edilebilmesi için aydınlatmaya muhakkak ihtiyaç duyulur. Ancak aydınlatma sadece ihtiyaç doğrultusunda kullanılmıyor; aynı zamanda mekanları dekore etmek için de ışığın etkileyici özelliklerinden istifade edilebiliyor. Bu amaçla kullanılan aydınlatma ise dekoratif aydınlatma nedir sorusunun yanıtı oluyor.

Aydınlatma Dekorasyonunda Kullanılan Malzemeler:

Dekoratif bir aydınlatma yapabilmeniz için kullanabileceğiniz onlarca farklı ürün bulunuyor. Bunlar arasında son dönemde en çok tercih edilenler LED ışıklardır. LED teknolojisi ile üretilen tasarımlar dekoratif aydınlatma nedir diye düşündüğünüzde aklınıza pek çok örneğin gelmesini de sağlar. Örneğin bahçenizde dekoratif bir aydınlatma yapabilir ve bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Modül LED, Şerit LED Çeşitleri, LED Spot Çeşitleri, LED Armatürler, LED Trafoları, LED Panel Armatürler, Wall Washer, LED Spot Armatürler, LED Bant Armatürler, Sıva Üstü LED Armatürler, LED Koridor Duvar ve Zemin Armatürleri, LED Kumandaları, LED Projektör, LED Resim ve Ayna Üstü Aplikler, LED Mobilya Aksesuarları, LED Etanj Armatürler,

Lara Elektrikçi Hizmet bölgeleri:

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi, ve mahallerine (Acil Elektrik Arızaları İçin 7/24 Elektrik Arıza Servisi Hizmetimiz) vardır.

Diğer Hizmetlerimiz: Mesai günleri ve saatlerindedir.

Lara Elektrikçi Çözüm Ortaklarımız:

Boya ve Alçı Uygulamaları

Mobilya Uygulamaları

Pimapen ve Cam Uygulamaları

Bilişim ve Teknoloji Uygulamaları

————————————TEŞEKKÜR EDERİZ————————————

Değerli müşterimiz,

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Düşünceleriniz bizim için çok önemli.

Eğer hizmetimizde herhangi bir aksaklık gördüyseniz, bu durumu düzeltebilmemiz için bizlere bilgi verebilirseniz mutlu oluruz.

Çözemeyeceğimiz hiçbir problem olmadığına inanıyoruz.

Hem sizlerin hem de bizlerin mutlu olarak hatırlaması bizim için çok önemli.

Dilediğiniz zaman 05368552004 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Antalya Elektrikcim