Hakkımızda

Lara elektrik Servisi lara bölgesinde sizlere 1990 yılından beri hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri odaklı çalışmamızla senelerin verdiği tecrübeyi sizlerle buluşturuyoruz.

Elektrik hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Evimizde su ısınmada kullandığımız termosifonlardan, bizi dünyaya bağlayan televizyonlarımıza; gün ısılarda kullanılan rezizstanslardan, hayatımızın her alanında olmazsa olmaz elektriğimizin de belirli kullanım tüyoları ve gereklilikleri vardır.

Evimizde sayaçlarımızdan geçen elektriğin bize veya sevdiklerimize zarar vermemesi için kullandığımız kaçak akım roleleri, çoğu insanın bilmediği veya kullanımına gerek duymadığı bir parça olmakla beraber. Evimizin veya iş yerimizin elektrik tesisatında meydana gelebilecek herhangi bir kaçak durumunda otomatik olarak sistemdeki elektriği keserek hayatımızı kurtarmaktadır.

Şofbenlerimizde kullanılan rezistansların uygun kablolama ile yapılmaması veya işini bilmeyen insanlar tarafından montajı durumunda bu olmazsa olmaz ihtiyacımız bir kabusa dönüşebilir.

Lara Elektrikçi & Hakkımızda
Lara Elektrikçi

Klimalarımızda yapılan herhangi bir yanlış kablolama bizi hem maddi olarak zarara uğratıp klimanızı garanti dışı bırakabilirken hem de daha büyük kaçak veya yangınlara sebep olabilmektedir.

Kısaca elektrik hayatımızın her alanında ihtiyacımız; Ancak konusunda uzman insanlar tarafından belirli periyodik kontrolleri veya montajı yapılmaması durumunda bize maddi ve manevi zarar verebilmektedir. Siz de bu tarz problemlerle karşılaşmamak ve teknolojinin keyfini sürebilmek için lara elektrik servisi ustalarımızla irtibata geçin. Lara elektrikçi olarak müşteri memnuniyetini ilkemizden faydalanın.

Lara elektrik servisi evinizde veya iş yerinizde meydana gelebilecek tüm elektrik arızalarınızda sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Lara elektrikçi gece veya gündüz elektriksiz kalmamanız ve mağdur olmamanız için size bir telefon kadar yakın. Ana Sayfa Çözüm ortağımız: Nöbetçi Elektrik

Lara Elektrik Servisi – Lara Elektrikçi

0536 855 2004