Modül LED

Modül LED
Modül LED

Modül LED

 

Modül LED ışık kaynaklarının en çok kullanıldığı yerlerden biri doğrusal formda aydınlatmalardır. Piyasa deyimi ile şerit LED modülleri ki bunlar doğrusal aydınlatma ihtiyaçları için çok uygundur. Şerit LED’ler hem iç mekan hem de dış mekanlarda, kişisel ve ticari kullanımlar için geniş uygulama yelpazesine sahiptir.

İstenilen renk sıcaklığında beyaz ve çok çeşitli göz kamaştırıcı renklerde olabilirler. doğrusal LED modüller hafiftir ve istenilen uzunlukta kesilerek tamamen özelleştirilerek kullanılabilirler. Reklam panoları için arka plan, mutfak tezgahı aydınlatmalarından oteller, fuarlar, mağazalar, marketler gibi ticari aydınlatmalara uzanan farklı yerlerde kullanılabilirler.

Doğrusal ışık kaynağı şerit LED modüller, günümüzde aydınlatma sektörü için önemli bir donanımdır.

Modül LED ile mutfak aydınlatmaları

Mutfaklar genelde doğrusal bir mutfak tezgahı ve onu tamamlayan üst dolaplar ile klasik bir yapıdır. Tezgah aydınlatmalarını üst mutfak dolapları altına yerleştirilen doğrusal LED modüller ile aydınlatılarak doğru ışıkta nefis yemeklerin hazırlanmasına katkıda bulunur.

Bir diğer kullanım, mutfak eşyalarının konulduğu dolap içi aydınlatmalarını söyleyebiliriz. Hatta burada kapaklara yerleştirilecek mikro anahtar ile dolap açıldığında ışıklar yanacak şekilde uygulama yapmak mümkündür. Düşük voltaj ile (10, 12, 24 volt) çalışan LED modüller güvenlik için idealdir.

Modül LED ile banyolarda aydınlatma

Banyolardaki aynalar, dolaplar, duş kabini, doğrusal yapıları itibarı ler şerit LED’ler ile aydınlatma için çok uygundur. Esnek şerit LED’ler dairesel veya oval nesler için kullanılabilir. Detay alanların bu şekilde aydınlatılatılması genel alanlar için daha az watlı tavan lamba kullanılmasını mümkün kılar ve tasarruf sağlar.

Özellikle soğuk beyaz LED ışıkları banyonun daha temiz ve steril görünmesini sağlar. Hatta dekoratif bir atmosfer için bazı noktalar mavi doğrusal LED modülleri ile aydınlatılabilir.

Özellikle aynanın aydınlatılmasında renksel geri verimi ve ışık kalitesi yüksek ürünlerin secilmesi önemlidir. Dikkat edilmesi gereken diğer konu ıslak alanlarda IP koruması yüksek ürünlerin kullanımıdır.

Modül LED ile yatak odası aydınlatma

Yatak odaları sizin özelinizdir ve evinizde sahip olduğunuz önemli kişisel alanlardan biridir. Bu nedenle evinizde kendinizi rahat hissedeceğiniz en önemli yer olmasını sağlamak hayati önem taşımaktadır. Yatak odasına güzel ve rahat bir atmosfer katmak için  Modül LED nereye yerleştireceğiniz önemlidir. Yatağınızın başına, dolap kenarlarına tavan kenarlarına gizli ışık uygulamaları idealdir. Yine dolap içlerinin aydınlatılması eşyalarınızın görülmesi için faydalıdır.

Kişiselleştirilmiş aydınlatmanızda, sıcak beyaz ışık kullanılması konforlu ve rahat bir ortam için çok önemlidir. Beyaz ışıklar ile birlikte farklı ışık rengi seçenekleri ve bunların uzaktan kumanda ile kontrolü sağlanabilir ve bununla ruh halinizi odanıza yansıtabilirsiniz.

Modül LED ile salon aydınlatma

Salonlarda dikkatlice yerleştirilmiş doğrusal ışıklar, kendiniz, aileniz ve misafirleriniz için yaratmak istediğiniz ambiyansı konumlandırmanız yardımcı olur. İyi bir atmosfer keyifli zamanlar için kaçınılmazdır.

Modül LED, masanızın etrafına, tavan gizli aydınlatmalarına, perde ve dolapların kenarına koymayı planlayabilirsiniz. Sadece beyaz renk sıcaklıkları ve/veya renkli ışık kombinasyonları ile seçiminizi yapabilirsiniz. Dinamik ışık kontrolü ile farklı konfor ve ambiyans yaratabilirsiniz.

Modül LED ile bahçe aydınlatma

Bahçeli bir eviniz ve verandanız var veya yazlığınızdaki bahçenizde kamelyaya sahipsiniz. uzun sıcak yaz gecelerinde burda vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Verandanıza veya kamelyanızda uygun yerlere yerleştireceğiniz Modül LED ışıkları size bu zamanlarda eşlik edecektir. Yine duvar veya çit kenarlarına yerleştireceğiniz yeşil şerit LED’ler çimlerinizin ve bitkilerinizin güzel görülmesini sağlayacaktır. UV ışık ihtiva etmeyen LED ışıkları sinek ve böcekleri çekmeyecek bunlardan rahatsız olmamanızı sağlayacaktır. Yine bahçe aydınlatmasında IP koruma sınıfı yüksek Modül LED kullanın veya Modül LED IP koruma sağlayacak düzenekler içinde kullanın.

Antalya Elektrikçi Çalışma Saatleri
(Elektrikçi Ustalarımız Acil arızalar İçin 7/24 Hizmet Vermektedir)

Diğer Faaliyetlerimiz İçin Çalışma Saatler: Pazartesi’den Cumartesi’ye 09:00 – 18:00 Arası

Antalya Elektrikçi Çözüm Ortakları:
Alçı ve Boya Uygulamaları , Mobilya Uygulamaları , Pimapen ve Cam Uygulamaları

Bilişim ve Teknoloji Uygulamaları https://www.antalyaelektrikcim.xyz/ https://www.nobetcielektrik.com/

Lara Elektrikçi Çözüm Ortaklarımız:

Boya ve Alçı Uygulamaları

Mobilya Uygulamaları

Pimapen ve Cam Uygulamaları

Bilişim ve Teknoloji Uygulamaları

————————————TEŞEKKÜR EDERİZ————————————

Değerli müşterimiz,

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Düşünceleriniz bizim için çok önemli..

Eğer hizmetimizde herhangi bir aksaklık gördüyseniz, bu durumu düzeltebilmemiz için bizlere bilgi verebilirseniz mutlu oluruz.

Çözemeyeceğimiz hiçbir problem olmadığına inanıyoruz. Hem sizlerin hem de bizlerin mutlu olarak hatırlaması bizim için çok önemli

Antalya Elektrikcim